Біодепіляція або депіляція воском – це один з найбільш популярних і ефективних способів видалення небажаного волосся в наші дні. Її основною перевагою є те, що це процедура є запорукою безпеки для шкіри і для здоров’я пацієнта в цілому. Біодепіляцію можна проводити людям з багатою або з середньою рослинністю.

ОТЖЕ, ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЄ ПРОЦЕДУРА ВОСКОВОЇ ДЕПІЛЯЦІЇ?

Цим способом позбавляються від небажаних волосся за допомогою воску, нагрітого до певних температур. Механізм біодепіляція досить простий. Під час такої процедури цибулина волосини не зачіпається, отже, не руйнується фолікул, а видаляється лише стрижень волосини. Завдяки збереженню цибулини, волосок через деякий час знову починає рости. Зазвичай це відбувається через 3 тижні. Однак новий волосок виростає вже не таким темним і жорстким, як попередні, тому після проведення декількох процедур воскової депіляції можна домогтися того, що потім волос буде майже непомітними. За допомогою цієї процедури жінки можуть позбутися небажаного волосся на ногах, руках, в області пахв, в зоні бікіні, а також від вусиків над верхньою губою. Іноді користуються воскової депіляції і чоловіки, найчастіше видаляючи волосся на спині, грудях і руках.

Показання та протипоказання до процедури як і будь-який інший вид епіляції, депіляція воском має певні показання і протипоказання. Варто відзначити, що перед тим, як пройти цю процедуру в перший раз, клієнтам бажано проконсультуватися у фахівця косметолога, який допоможе виявити можливі індивідуальні протипоказання.

Дивись також ШУГАРІНГ