ВИДИ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ

Безумовно, ця тема гарно розписана і в глянсових журналах, і в Інтернеті та здається, що вже тут ми майже профі – знаємо свій тип шкіри, будь-які неприємності здатні визначити по фотографії в мережі та знайти швидкий спосіб позбавлення від них. Однак навіть незначний стрес або день на сонці без захисного засобу можуть серйозно змінити наше відображення в дзеркалі, а хвалені препарати або домашні рецепти, які радять користувачі Інтернету, з великою ймовірністю можуть тільки погіршити ситуацію. Пропонуємо коротко розглянути основні програми по догляду за шкірою обличчя, що практикуються в нашому салоні.

ДОГЛЯД, ЩО ОНОВЛЮЄ, ОСВІЖАЄ ТА ОЧИЩУЄ

Цей вид догляду за шкірою обличчя, мабуть, потрібен кожному з нас. Уявіть: легкий пілінг, ніжний масаж для поліпшення кровопостачання (це обов’язково позитивно позначиться на кольорі обличчя та загальному самопочутті), приємна маска, що живить, від провідного виробника косметики, на фініші – повітряний крем, і ось ваша природна краса звільнилася від пут стресу і засяяла з новою силою.

Насправді корисне проведення часу, доступне за ціною і практично не віднімає дорогоцінний час. А ще це чудовий шанс задати питання по догляду за своєю зовнішністю професіоналу і дізнатися про останні розробки та новинки на ринку засобів по догляду за шкірою обличчя.

ДОГЛЯД, ЩО ЗВОЛОЖУЄ ТА ЖИВИТЬ

Лущення і сухість шкіри обличчя – тривожні ознаки того, що ваша шкіра зневоднена. Насправді без застосування спеціальних зволожуючих засобів не обійтися ні взимку, ні влітку, а значить – їх потрібно правильно підібрати, і бажано за допомогою професіонала.

Кращий варіант зробити це – поєднати приємне з корисним. Процедура зволоження і живлення шкіри (пробуджує енергію масаж, ніжний пілінг, маски і професійна косметика світових брендів), поряд з детальною консультацією, не вдарять по гаманцю, але принесуть невимовне естетичне задоволення, безумовну користь і цінну інформацію про те, як підібрати правильні засоби для догляду за шкірою обличчя, шиї і декольте.

Насправді навіть у виборі сонцезахисних засобів не буде зайвим мати думку фахівця, який не тільки візуально знайомий з вашою шкірою, але і попрацював з нею, помічаючи все невидимі з першого погляду особливості і реакції на косметичні засоби і масаж.

ЯКІ ТИПИ ШКІРИ ПОТРЕБУЮТЬ ЗВОЛОЖЕННЯ

Перш за все, це сухий та комбінований типи, вони потребують пильної уваги фахівця по догляду за шкірою обличчя. Адже своєчасне звернення до косметолога і щоденний догляд, що включає зволожуючі і живильні процедури для дерми – чи не єдиний шанс не допустити появи ознак раннього старіння: зморшок і інших вікових змін шкіри.

Нормальний та жирний типи дерми також потребують регулярного зволоження, яке за структурою процедури, безумовно, відрізняється від догляду за зовнішністю власниць сухої та комбінованої шкіри.

Для роз’яснення всіх нюансів просто необхідний по-справжньому досвідчений фахівець, здатний скласти індивідуальну програму догляду для кожного окремо взятого клієнта.

Дивись також УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ