Класичний масаж обличчя – це різновид масажу, що характеризується в порівнянні з іншими видами масажних процедур більш м’яким впливом на м’язи і шкірні покрови обличчя. Попередньо на шкіру наноситься тепле масло або жирний крем, який полегшує ковзання пальців рук. Основне призначення класичного масажу – це позбавлення від дрібних зморшок. Він проводиться для в’янучої, що втрачає тонус шкіри обличчя, яка страждає зневодненням.

Крім основного призначення, в рамках комплексу косметичних загальнозміцнюючих процедур, класичні форма масажу виконують гігієнічні функції і надають оздоровчий вплив. При регулярному відвідуванні масажиста і проведенні сеансів масажу, можна домогтися позитивного ефекту, що полягає в наступному:
– позбавлення від дрібних, мімічних зморшок і їх запобігання;
– підвищення тонусу шкірного покрову;
– поліпшення кровообігу і ефект дренажу;
– підвищення гладкості, еластичності шкіри по лінії скул, чола й підборіддя;
– зняття набряклості;
– поліпшення кольору шкіри і позбавлення від акне.

Поліпшення кровообігу шкіри обличчя сприяє тому, що його риси стають більш виразними, а погладжування в області губ роблять їх більш округлими, пухкими. В рамках комплексу косметичних процедур, класичний масаж обличчя з використанням спеціальних кремів і складів, є дієвою альтернативою сеансів механічного чищення, яка багатьом може бути протипоказана.

Гігієнічна користь цих сеансів полягає в тому, що пори шкірних покровів під механічним впливом вивільняються від зайвого жиру, відмерлого епітелію, що дозволяє позбутися від вугрів і спричинених ними прищів. Ефект омолодження від класичного масажу полягає в поліпшенні еластичності шкірного покрову і свіжості обличчя, приведення м’язів в тонус, позбавленні від стресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *