Можна довго мріяти про пухки губки, а можна зібратися з духом і просто зробити це.

Студія естетичної косметології «Олівія» пропонує спеціальні препарати на основі гіалуронової кислоти, які називаються «філерамі» і призначені для заповнення відсутніх обсягів і вдосконалення контурів губ.

Філери використовуються в косметології вже багато років, їх ефективність і безпеку перевірені часом і тисячами фахівців по всьому світу.

Незважаючи на те, що такі препарати дають лише тимчасовий ефект збільшення губ, вони здатні впоратися зі своїм завданням не гірше методик пластичної хірургії, до того ж ін’єкційне збільшення обсягу губ не вимагає наркозу і довгої реабілітації.

ХТО МОЖЕ ЗБІЛЬШИТИ ГУБИ?

Ті хто хоче виглядати більш привабливо, сексуально, молодо та в кого немає протипоказань можуть використовувати цю прекрасну можливість.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

  • вагітність, годування новонародженого;
  • аутоімунні захворювання, захворювання ендокринної системи;
  • індивідуальна непереносимість препарату;
  • загострення герпетичної інфекції на губах.

НАСКІЛЬКИ БОЛЮЧА ЦЯ ПРОЦЕДУРА?

Процедура відбувається під місцевою анестезією. Косметолог змащує губи кремом, який містить лідокаїн. Через 15-20 хвилин чутливість зникає. Крім того, філер Nеurаmіs Dеер вже містить знеболювальну речовину в якості додаткового.

СКІЛЬКИ ТРИМАЄТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТ?

Від 3 до 6 місяців.

Фахівці вважають таку процедуру ідеальним рішенням для тих, хто хотів би збільшити розмір губ без оперативного втручання. Гіалуронова кислота, яка є основним компонентом всіх філерів, притягує вологу і таким чином забезпечує стійкий ефект збільшення губ.

ДЗВОНІТЬ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ АБО ПИШІТЬ НА ВАЙБЕР:

+38 050 773 82 03 [ Vodafone ]
+38 073 773 82 03 [ Lifecell ]
+38 050 773 82 03 [ Viber ]