Мікрострумова терапія – апаратна методика м’якого і делікатного впливу на шкірні покрови, м’язову тканину, лімфатичні і кровоносні судини. Нормалізує обмінні процеси, надає протизапальний, лімфодренажний ефект та регенерує клітини.

Будучи хорошими провідниками, мікроструми допомагають доставити в глибокі шари тканин спеціальні косметичні препарати, які насичені вітамінами і амінокислотами. Стимуляція фібробластів активізує синтез колагену і еластину, що дозволяє зменшити зморшки, поліпшити еластичність і стан шкіри, відновити її пружність. Вплив на лімфатичну і кровоносну системи особи сприяє лімфодренаж і венозному відтоку, зменшуючи набряклість і темні кола під очима, покращуючи колір обличчя. Мікрострумова терапія також дуже ефективна для лікування невралгії, безсоння і поліпшення загального психоемоційного стану.

У нашому косметологічному кабінеті «Олівія» лікування мікрострумами виконується на апараті Bio Ultimate Platinum (США), який передбачає більш 20 програм для обличчя і тіла. Залежно від зони впливу використовується спеціальна колагенова маска для обличчя або для очей, струмопровідна рукавичка і маніпули.

Основні етапи мікрострумової терапії:

– огляд і вибір параметрів процедури індивідуально для кожного пацієнта;
– очищення шкіри обличчя або тіла;
– нанесення струмопровідного / зволожуючого гелю або коллагеновой маски;
– вплив мікрострумами на вибрані зони;
– зняття токопроводящего гелю або маски.

Це безболісна комфортна процедура, яку можна виконувати як жінкам, так і чоловікам, починаючи з 18 років. Її тривалість 10-40 хвилин. Лікар визначає оптимальний курс для досягнення бажаного ефекту. З огляду на свідчення і вираженість проблеми, може знадобитися від 4 до 15 процедур з інтервалом 2-3 дня. Вартість мікрострумової терапії варіюється в залежності від проблеми, області впливу і кількості процедур. Повторний курс рекомендується проводити через півроку.

Протипоказання до мікрострумової терапії:

– вагітність, період лактації, менструація;
– онкологічні захворювання в гострій стадії;
– захворювання серця і судинної системи;
– установка кардіостимулятора;
– соматичні розлади;
– психоневрологічні захворювання (епілепсія, тощо).

Лікування мікрострумами допомагає у догляді за гіперчутливою шкірою, усунення запальних проявів (розацеа, купероз), виконує міоліфтинг (підтяжку і омолодження) особи, зони декольте та інших ділянок тіла, роблячи менш вираженим целюліт, рекомендується також в якості ефективної реабілітації після операцій.

One thought on “Мікрострумова терапія”

  1. Декілька разів ходив на апаратку, дуже сподобалося. Коли робили мікрострумом, то приємне таке поколювання було по обличчю, але якщо в зубах стоїть десь залізо – то може трохи і йобанути) – попереджайте косметолога. Чесно скажу – результат неймовірний – зморшок на лобі та біля очей майже не стало!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *