Красива, правильно підібрана до типу особи форма брів грає дуже велике значення. Відросле волосся виглядає недоглянутими і надають жінці неохайний вигляд. Саме тому регулярна корекція брів грає дуже велике значення. Ця процедура займає всього 10-15 хвилин, але здатна кардинально змінити на краще ваше обличчя.

У косметичних кабінетах салонів краси корекцію брів проводять за допомогою різних методик. Найпоширеніша з них – видалення небажаних волосків за допомогою пінцета. Вона добре підходить людям з низькою больовий чутливістю.

Воскова корекція подібна за принципом з воскової депіляції, менш болюча, ніж корекція пінцетом і, крім усього іншого, уповільнює ріст волосся.

Третій вид корекції – за допомогою спеціальної нитки, петлею з якої майстер захоплює волосок і висмикує його. Це найбільш комфортний спосіб, однак, він вимагає високої вправності і великого досвіду.

Корекція вій необхідна для того, щоб нарощені вії виглядали як і раніше природно і ефектно. Майстер знімає відросло вії і замінює їх новими.

Якщо ви хочете, щоб ваш погляд запам’ятали надовго – ніколи не нехтуйте корекцією брів і вій!