“Я згодний з Дарвіном, що за мільйони років еволюції життя перетворило мавпу на людину. Але я б зробив це набагато швидше – ЗА ПАРУ ГОДИН“. (Піотр Шугарінг, лікар-косметолог)

Бажання бути красивою притаманне не тільки жінці, сильна стать також хоче відповідати стандартам краси і добре виглядати. А ці сучасні стандарти підтримують теорію Дарвіна про еволюцію і наполегливо рекомендують позбуватися зайвої рослинності на тілі, в тому числі і місцях прихованих одягом і невидимих ​​сторонньому погляду.

Останні тенденції в індустрії краси показали зростаючий інтерес до видалення небажаного волосся на тілі за допомогою цукру. Цей метод видалення волосся вважається більш щадним в порівняні з восковою епіляцією та ідеально підходить для проведення чоловічої депіляції на ділянках тіла з чутливою шкірою: пахвові западини, зона бікіні, сідниці. Склад цукрової пасти дозволяє не тільки видалити небажане волосся, але й пом’якшити її.

ЩО ТАКЕ ШУГАРІНГ?

Шугарінг передбачає видалення волосся на тілі за допомогою спеціальної розігрітій цукрової пасти. Процедура проведення епіляції дуже проста: майстер наносить шпателем розігріту цукрову пасту на небажане волосся і потім видаляє її у напрямку росту волосся, таким чином, що волоски видаляються разом з пастою.

Чоловічий шугарінг нічим не відрізняється від процедури для жінок і включає наступні етапи:

  • підготовка шкіри: перед проведенням процедури, майстер обробляє шкіру спеціальним лосьйоном, знежирюючи її. За бажанням клієнта шкіра може бути оброблена місцевим знеболюючим;
  • обробка тримерами (необов’язково): якщо початкова довжина волосся не дозволяє їх видалити, то для досягнення потрібної довжини майстер обробить їх тримерами;
  • нанесення цукрової пасти для шугарінгу: паста наноситься на оброблювану ділянку шкіри за допомогою шпателя і після цього знищується разом з волоссям у напрямку росту волосся;
  • завершення процедури: по завершенню процедури шкіра обробляється заспокійливим лосьйоном, який одночасно очищує шкіру від залишків цукрової пасти.

Сьогодні чоловічий шугарінг (епіляція цукром) не є чимось дивним та вже стає достатньо популярним. Якщо раніше послуга цукрової епіляції була доступна лише жінкам, то тепер, салони епіляції пропонують нову послугу для чоловіків – ЧОЛОВІЧИЙ ШУГАРІНГ.

Шановні панове, ми чекаємо Вас в нашому затишному салоні естетичної косметології «Олівія» на процедуру чоловічого шугарінгу та раді запропонувати Вам бездоганний сервіс і вигідні ціни!