“Я згодний з Дарвіном, що за мільйони років існування життя перетворило мавпу на людину. Але я б зробив це набагато швидше – ЗА ПАРУ ГОДИН“. (Піотр Шугарінг, лікар-косметолог)

Сьогодні чоловічий шугарінг (епіляція цукром) не є чимось дивним та вже стає достатньо популярним. Якщо раніше послуга цукрової епіляції була доступна лише жінкам, то тепер, салони епіляції пропонують нову послугу для чоловіків – ЧОЛОВІЧИЙ ШУГАРІНГ.

ЩО ТАКЕ ЧОЛОВІЧИЙ ШУГАРІНГ?

Чоловічий шугарінг передбачає видалення волосся на тілі за допомогою спеціальної розігрітій цукрової пасти. Процедура проведення епіляції дуже проста: майстер наносить шпателем розігріту цукрову пасту на небажане волосся і потім видаляє її у напрямку росту волосся, таким чином, що волоски видаляються разом з пастою.

Чоловічий шугарінг нічим не відрізняється від процедури для жінок і включає наступні етапи:

  • підготовка шкіри: перед проведенням процедури, майстер обробляє шкіру спеціальним лосьйоном, знежирюючи її. За бажанням клієнта шкіра може бути оброблена місцевим знеболюючим;
  • обробка тримерами (необов’язково): якщо початкова довжина волосся не дозволяє їх видалити, то для досягнення потрібної довжини майстер обробить їх тримерами;
  • нанесення цукрової пасти для шугарінгу: паста наноситься на оброблювану ділянку шкіри за допомогою шпателя і після цього знищується разом з волоссям у напрямку росту волосся;
  • завершення процедури: по завершенню процедури шкіра обробляється заспокійливим лосьйоном, який одночасно очищує шкіру від залишків цукрової пасти.

ЧОЛОВІЧИЙ ШУГАРІНГ: ЯКІ ЗОНИ ТІЛА ПІДХОДЯТЬ?
Чоловічий шугарінг дозволяє видаляти волосся практично на будь-яких зонах тіла. Однак, найкращий чоловічий шугарінг для невеликих зон, таких як: руки, бікіні, живіт, груди. Це пояснюється тим, що в процесі процедури цукрова паста наноситься невеликими «мазками» на тіло. Тому, якщо Ви плануєте обробку великих ділянок тіла, рекомендуємо вибирати воскову епіляцію.

ЧОЛОВІЧИЙ ШУГАРІНГ: ГОТУЄМОСЯ ДО ПРОЦЕДУРИ
Підготовка до чоловічого шугарінгу полягає у виконанні наступних рекомендацій від майстрів епіляції:

  • довжина волосся для процедури повинна бути не менше і не більше 3 – 5 мм;
  • шкіра повинна бути чистою (не використовуйте будь – які косметичні засоби);
  • за добу до процедури чоловічого шугарінгу оберігайте шкіру від агресивного термального впливу (не рекомендуємо засмагати на сонці, відвідувати солярій та сауну);
  • шкіра не повинна мати пошкоджень, інакше великий ризик подальшого травмування;
  • не рекомендується користуватися для гоління верстатом між процедурами шугарінга, оскільки волосся можуть стати жорсткішими і будуть важко видалятися.

ЧОЛОВІЧИЙ ШУГАРІНГ: ЦІНИ
Ціни на чоловічий шугарінг в кабінетах епіляції відрізняються. Як і в випадку з жіночою епіляцією, ціна складається з розташування салону, кваліфікації персоналу, використовуваних матеріалів, прохідності салону. Якщо, кабінет епіляції має велику клієнтську базу, то найімовірніше, що чоловіча депіляція там буде коштувати дешевше. Разом з тим, чоловічий шугарінг коштує дорожче ніж жіночий. Це пов’язано з тим, що спочатку обробляється велика площа тіла, при цьому чоловічий волос більш жорсткий, ніж жіночий.

 

Дивись також ДЕПІЛЯЦІЯ ВОСКОМ