Ультразвукова чистка обличчя є надзвичайно затребуваним в наш час видом послуг. Вона являє собою процедуру чищення шкіри обличчя за допомогою ультразвуку, завдяки чому з’являється можливість одночасно здійснювати і чистку і пілінг особи. Не є секретом той факт, що ультразвук здатний глибоко очищати шкіру обличчя від неестетичних забруднень, ороговілих клітин, закупорок сальних залоз, шкірного жиру і комедонов. На відміну від механічного чищення, ультразвукова чистка обличчя є значно менш травматичною і не залишає почервоніння на шкірі. Незважаючи на всю складність процедури, ультразвукова чистка не займе у вас більше півгодини.

Переваги ультразвукової чистки обличчя.

Так чому ж така гарна ця ультразвукова чистка обличчя? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні разом. Як відомо, ультразвук омолоджує і відновлює шкіру та створює мікровібрацію, яка здійснює функцію мікромасажу на клітинному рівні, яка, в свою чергу, активізує обмін речовин, підвищує імунітет і підсилює регенерацію тканин. Ультразвуковий пілінг шкіри обличчя сприяє утворенню колагену і еластину, а також активізує окислювально-відновні процеси, що дозволяє істотно омолодити вашу шкіру і повернути давно забуте відчуття дихання кожної клітинки тіла.

Істотною перевагою ультразвуку є те, що він усуває виключно старі клітини, при цьому, жодним чином, не травмуючи нові і молоді, шкіра не піддається тисканню і розтягуванню, тому її верхній шар не порушується. При проведенні процедури ультразвукової чистки відбувається очищення шкіри, що сприяє просочування шкіри поживними косметичними засобами. Застосування ультразвуку дозволяє повністю оновити верхній шар епідермісу, а також поліпшити природне зволоження шкіри.

Після закінчення процедури шкіра стає дивовижно ніжною, приємною і оновленою. Ультразвукова чистка обличчя дозволить вам за лічені хвилини повернути шкірі свого обличчя молодість, а також розгладити поверхневі зморшки.

Ультрафонофорез.

Ультрафонофорез може проводитися, як паралельно з ультразвуковим чищенням особи, що дозволить вам значно заощадити час, що витрачається на косметологічні процедури, так і окремо. Ультрафонофорез істотно підсилює процес проникнення поживних речовин в шкіру, одночасно здійснюючи мікромасаж і лімфодренаж. Завдяки своїй універсальності ультрафонофорез може застосовуватися для будь-якого типу шкіри. Лікувальна дія на шкіру введеного косметичного препарату буде тривати протягом декількох днів після проведення процедури.

Завдяки тому, що ультразвук робить масаж тканин на клітинному рівні і тонізує м’язи, він здатний надавати, так званий, ефект ліфтингу. Ну і, звичайно ж, не можна не відзначити той омолоджуючий ефект, який ульрафонофорез надає шкірі обличчя завдяки мікро-прогріву тканин, поліпшенню циркуляції крові і збагачення киснем м’язів і шкіри обличчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *